WUHAN BESTA CONSTRUCTION MACHINERY CO., LTD

Najlepsze produkty, najlepsza obsługa, najlepsza jakość

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

Im Online Czat teraz
Chiny Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Profesjonalny, bardzo pomocny, świetna cena. Użyje ponownie dla innych przedmiotów A ++++++

—— Santiago

dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu

—— Abdul

Dzięki za trwałe wsparcie i przewodnictwo Besta. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— Kasun

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Jason

Dziękuję za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, będziemy mieli miłą współpracę w najbliższej przyszłości.

—— Allen

Rekomendacja jest dobra. Recepcja jest profesjonalna. Szkolenie demo jest również bardzo dobre. Życzymy więcej szkoleń online po otrzymaniu maszyny.

—— Azumah

Świetna propozycja dla modelu maszyny. Maszyny działają świetnie.

—— Jashwant

Wibrator jest trochę droższy niż ten, który miałem wcześniej, ale działa bez żadnych problemów. I to w końcu dłużej niż te tańsze, które miałem wcześniej. co oznacza, że ​​oszczędzam pieniądze na dłuższą metę. Bardzo się z tego cieszę!

—— Jan

Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.
Budynek biurowy Warsztat Dział sprzedaży i posprzedażny R & D Linia wibratora Magazyn
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : BESTA
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 2000000-3000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 70% - 80%

WUHAN BESTA CONSTRUCTION MACHINERY CO., LTD jest profesjonalnym producentem maszyn budowlanych typu samll do średniej wielkości zlokalizowanych w środkowych Chinach, zwanych WUHAN, który jest jednym z głównych węzłów komunikacyjnych w kraju.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn budowlanych od 1994 roku i mamy bogate doświadczenie i dojrzałe technologie w małej skali maszyn, takich jak wibrator, zagęszczarka płytowa, ubijak, wałek drogowy, przecinarka do betonu i betoniarka itp.

Posiadamy wysokiej wydajności, innowacyjny, poważny zespół zarządzający, a fabryka już przeszła ISO9001-2008 QMS i system zarządzania środowiskiem ISO14001-2004. Od momentu założenia nie ma problemu z jakością partii. AQSIQ (Państwowa Inspekcja Kontroli Jakości) przeprowadza kontrolę punktową naszych maszyn od 2005 roku, a wszystkie maszyny przeszły kontrolę. W pełni udowodniliśmy, że produkcja jest zgodna z naszym systemem zarządzania jakością, a jakość produktu jest stabilna i niezawodna.

Jak zawsze, BESTA będzie sprzedawać najlepsze i najbardziej opłacalne produkty o najbardziej rozsądnej konfiguracji i oferować najbardziej uważną obsługę.

Dzięki naszej integralnej i profesjonalnej obsłudze wielu zadowolonych klientów na całym świecie stało się bliskimi przyjaciółmi. Są one głównie dystrybuowane w Hiszpanii, Peru, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Indonezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, Maroku i innych krajach. Mam nadzieję, że możesz stać się jednym z nich w najbliższej przyszłości!

Szczegóły kontaktu
Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

Tel: 86-27-87166663

Faks: 86-27-87166663

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas